Zajęcia fitness w Ladies First – nasze urządzenia

1 min czytania

zajęcia fitness

Nasze salony oferują zajęcia fitness z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, pomagających w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych Klientek, zgromadziliśmy urządzenia posiadające odpowiednie dla nich funkcje oraz o zróżnicowanym działaniu. Łączy je jednak to, że skutecznie i szybko pozwalają pozbyć się niechcianych kilogramów.

Bieżnia w podciśnieniu – Body Shape

Wśród urządzeń, którymi dysponuje Ladies First jest bieżnia w podciśnieniu. Sprzęt ten składa się ze zwykłej bieżni obudowanej specjalną kapsułą, sięgającą do wysokości bioder. Sekretem jego skuteczności jest połączenie wysiłku fizycznego z działaniem podciśnienia oraz podczerwieni. Podczas ćwiczeń dochodzi do usprawnienia przepływu krwi w organizmie i szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, talii, pośladków oraz ud. Dzięki bieżni w podciśnieniu poprawia się ukrwienie skóry, a układ limfatyczny zostaje pobudzony do zwiększonego usuwania nadmiernej ilości płynów oraz produktów przemiany materii z tkanek.

Rower horyzontalny

To rewolucyjne połączenie roweru oraz kapsuły posiadającej wszystkie funkcje Body Shape, dzięki czemu odciąża kręgosłup i stawy, pozwalając uzyskać lepszą wydolność podczas ćwiczeń. Osoba ćwicząca na naszym rowerze horyzontalnym znajduje się w pozycji leżącej, dlatego też doskonale sprawdza się on w przypadku osób skarżących się na bóle pleców. Oprócz wzmocnienia mięśni nóg pozwala też na dające świetne efekty ćwiczenie mięśni brzucha. Dzięki jego właściwościom można spalać więcej kalorii niż na tradycyjnym rowerku treningowym i skutecznie walczyć z nadprogramowymi kilogramami.

Roll Shape

Głównym celem wielu naszych Klientek jest uzyskanie szczupłej, wymodelowanej sylwetki w bardzo krótkim czasie. Pozwala na to między innymi Roll Shape, do stworzenia którego inspiracją były rolki drewniane wykorzystywane w Dynastii Ming. W urządzeniu zastosowano podczerwień, kolagen, chromoterapię oraz jonizację powietrza. Wykorzystując to urządzenie można przeprowadzić niezwykle skuteczne zabiegi na cellulit. W efekcie zastosowania Roll Shape poprawia się również krążenie krwi i limfy, zmniejsza się zatrzymanie wody oraz poprawia przemiana materii.

Vibra Shape

Urządzenie opiera się na stymulacji nerwowo-mięśniowej poprzez drgania mechaniczne. Do treningu zastosowano drgania, które mają stymulacyjny wpływ na nasze tkanki, takie jak mięśnie, ścięgna, więzadła, kości, czy skóra.

Zabiegi na ciało po ciąży

lady
2 min czytania

Liposukcja kawitacyjna

lady
2 min czytania