Odchudzanie – nowoczesne zabiegi

54 sec read

skuteczne odchudzanie

Szczupła sylwetka jest marzeniem wielu kobiet. Skuteczne oraz bezpieczne odchudzanie nie jest łatwe, w związku z czym warto skorzystać z pomocy specjalistów. Są nimi pracownicy Ladies First, którzy pomogą w doborze odpowiednich zabiegów powodujących wyszczuplenie różnych partii ciała. Proponujemy między innymi procedury pozwalające na pozbycie się tłuszczu z brzucha, ud, czy pośladków.

Bardzo ważne jest również odpowiednie odżywianie. By pomóc Ci w odchudzaniu kompleksowo, oferujemy także zbilansowane plany żywieniowe, przygotowane przez doświadczonego dietetyka. Połączenie tych elementów pozwoli Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Najważniejszym celem oferowanych przez nas zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej. Gromadzi się ona głównie w warstwie podskórnej, czyli niezbyt głęboko. Dzięki temu bardzo łatwo dotrzeć do tych komórek i je zniszczyć, oczywiści przy użyciu nowoczesnych technologii. Kilka z nich znajdziesz w ofercie salonów Ladies First. Proponowane przez nas zabiegi powodują, oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, zlikwidowanie cellulitu oraz rozstępów, a także detoksykację organizmu i poprawę krążenia krwi i limfy. Dzięki nim odchudzanie jest szybsze, zanieczyszczenia oraz komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu, a przemiana materii ulega zdecydowanej poprawie.

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów odchudzających są oferowane przez nas nowoczesne zabiegi, których celem jest dmładzanie skóry.. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w którymś z naszych salonów!

Zabiegi na ciało po ciąży

lady
2 min czytania

Liposukcja kawitacyjna

lady
2 min czytania