Lipolaser

Lipolaser to najnowsza metoda pozbywania się tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. To urządzenie wykorzystujące zimny laser diodowy, emitujący promieniowanie o odpowiedniej częstotliwości. W przypadku wykorzystywanego w naszych salonach lipolasera jest to światło o długości 650 mm.

Podczas zabiegu następuje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego i metabolizowane. Najwyższą skuteczność można zaobserwować wszędzie tam, gdzie pozbycie się niechcianych fałdek jest najtrudniejsze, czyli przede wszystkim na biodrach, udach, brzuchu, czy tak zwanych boczkach, ale również na ramionach, klatce piersiowej, w okolicach kolan oraz podbródka.

Lipolaser – pogromca tłuszczu i cellulitu

Zabieg z wykorzystaniem lipolasera jest bezbolesny, wykonywany w seriach po 6-8 zabiegów w odstępach 3-dniowych. Podobnie jak criolipoliza pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Końcowy efekt zaobserwować można natomiast 3-4 tygodnie po ostatniej sesji laserem. Dzięki redukcji zawartości i objętości komórek tłuszczowych pozwala na utratę centymetrów w obwodzie.

Oferowane przez nas zabiegi laserowe sprawdzają się też doskonale jako zabiegi na cellulit. Powodują stymulację układu limfatycznego i zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, pomagając pozbyć się obrzęków. Jednym z efektów jest też regeneracja skóry.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Przed rozpoczęciem terapii lipolaserem konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówienia całej procedury. Zapraszamy do salonów Ladies First!

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.