Kapsuła Beauty and Slim

51 sec read

kapsuła beauty and slim

Odchudzanie XXI wieku – nawet 5000 kalorii w 30 minut!

Kapsuła Beauty and Slim to innowacyjne urządzenie emitujące wiązki podczerwieni zintegrowane z aromaterapią, koloroterapią, elektrostymulacją i fototerapią (odbudowa naczynek kolagenowych). Przyczynia się do modelowania sylwetki i odmładzania, jednocześnie gwarantując osiągniecie doskonałej formy. Wszystkie funkcje kapsuły odchudzającej działają jednocześnie, co daje spotęgowany efekt i utratę nawet do 5000 kalorii w 30 minut. Jego wszechstronność oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii powodują, że jest to obecnie najbardziej skuteczne urządzenie na rynku.

Właściwości kapsuły Beauty and Slim

Zabieg w kapsule odchudzającej przebiega w pozycji leżącej. W jego trakcie emitowane są wiązki światła podczerwonego oraz zapachy i barwne światła, aby maksymalnie stymulować organizm na wielu poziomach. Efektem działania kapsuły Beauty and Slim jest modelowanie sylwetki, a także ujędrnianie skóry, która podczas szybkiego odchudzania może łatwo wiotczeć i opadać. Przy pomocy specjalnych masek przyspieszających utratę tłuszczu i pomagających pozbyć się cellulitu, można dodatkowo wzmocnić rezultaty zabiegu.

Uzupełniające funkcje kapsuły Slim & Beauty:

  • aromaterapia,
  • chromoterapia,
  • elektrostymulacja,
  • podczerwień IR,
  • fotoodmładzanie LED Kolagen,
  • koloroterapia.

Jeśli więc chcesz przyspieszyć wyszczuplanie ciała, pozbyć się niechcianej „skórki pomarańczowej” oraz ujędrnić i odmłodzić skórę – już dziś umów się na zabieg w kapsule Beauty & Slim!

Zabiegi na ciało po ciąży

lady
2 min czytania

Liposukcja kawitacyjna

lady
2 min czytania