Zabiegi na cellulit

Cellulit jest problemem powszechnym, zmaga się z nim wiele kobiet i często nie są w stanie pokonać go wyłącznie dzięki aktywności fizycznej i odpowiedniej diecie. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z profesjonalnych zabiegów na cellulit oferowanych przez nasze salony. Proponujemy zabiegi powodujące szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz skuteczną redukcję cellulitu, takie jak Roll Shape oraz Body Shape. Oferujemy również zabieg Activ Slim, łączący w sobie funkcje elektrostymulacji, sauny na podczerwień oraz presoterapii.

Efekty zabiegów na cellulit

Obecnie dostępnych jest wiele nowoczesnych metod walki z tym problemem. Dzięki temu proponowane przez nas zabiegi na cellulit gwarantują spektakularne efekty. Przede wszystkim powodują redukcję cellulitu I, II oraz III stopnia, a także uelastyczniają, wygładzają i ujędrniają skórę. Dzięki nim można również wyszczuplić wybrane partie ciała. Dodatkowo mają działanie poprawiające przepływ krwi i limfy oraz usprawniające przemianę materii. Ich efektem jest też oczyszczenie i detoksykacja organizmu.

Dzięki zabiegom obecnym w naszej bogatej ofercie możliwe jest więc nie tylko odchudzanie, ale również skuteczna redukcja cellulitu oraz usunięcie toksyn. Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie oraz Łodzi.

Roll Shape

Pogromca cellulitu, inspiracją dla stworzenia Roll Shape były drewniane rolki wykorzystywane do masażu w czasach dynastii Ming.

▪ Znaczące zmniejszenie cellulitu
▪ Poprawa krążenia krwi i limfy
▪ Mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
▪ Modelowanie sylwetki
▪ Zmniejszenie zatrzymania wody w organizmie
▪ Ujędrnienie skóry
▪ Poprawia przemianę materii
▪ Stymulacja pracy mięśni
▪ Detoksykacja

Body Shape

Podczas ćwiczeń i panujących w kapsule podciśnieniem oraz podczerwieni dochodzi do usprawnienia przepływu krwi w organizmie i szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, talii, pośladków oraz ud.

▪ Utrata do 12 kilogramów
▪ W ciągu 30 minut spalasz do 1 200 kalorii
▪ Zmniejszanie cellulitu
▪ Zmniejszanie obwodu w pasie oraz udach nawet o 20cm
▪ Wzrost przemiany materii
▪ Usprawnienie przepływu krwi i limfy w organizmie
▪ Uzyskanie efektu talii osy

Activ Slim

Urządzenie Activ Slim łączy w sobie funkcję elektrostymulacji, sauny na podczerwień oraz drenażu limfatycznego.

▪ Drenaż limfatyczny – zabieg bezpośrednio oddziaływujący na układ krwionośny i limfatyczny. Ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi z narządów filtrujących i wydalenie ich z organizmu.

▪ Sauna – dzięki saunie ciało zostaje podgrzane co wpływa na pobudzenie przemiany materii. Dodatkowo zwiększa dotlenienie i odżywienie komórek, poprawia krążenie. Terapia ciepłem wspomaga działanie preparatów wyszczuplających, antycellulitowych oraz wszelkiego rodzaju zabiegów detoksykacji.

▪ Detoksykacja – jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem usprawnienia naturalnych procesów usuwania toksyn i odnowy organizmu. Brak możliwości całkowitego usunięcia toksyn z organizmu może powodować liczne dolegliwości zdrowotne. Zabieg detoksykacji to najskuteczniejsza terapia na efekty stosowania nieodpowiedniej diety

▪ Masaż ciała – zabieg terapeutyczny polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż wykonywany jest rytmicznie poprzez zastosowanie sprężonego powietrza. Zabieg może działać leczniczo, relaksacyjnie lub w celu przygotowania mięśni do wysiłku.

▪ Odchudzanie – prąd o niskiej częstotliwości stymuluje mięśnie do drgania i kurczenia się, co wspomaga procesy rozbijania komórek tłuszczowych. Dodatkowo działające promieniowanie podczerwone oddziałuje bezpośrednio na strukturę tłuszczu, wyzwalając duże ilości energii, przyspieszając krążenie krwi i limfy oraz procesów metabolicznych w ciele.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.