Zabiegi specjalne na włosy – dr.Cyj

Ile trwa pojedynczy zabieg (bez znieczulenia lub ze znieczuleniem, jakim)? ​ Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Ile trwa cała kuracja, czyli ilu powtórek wymaga zabieg, w jakim odstępie czasu? ​ Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach. Przebieg zabiegu krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli? ​ Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Jeśli Cierpisz na:

▪ Okresowe lub przewlekłe wypadanie włosów
▪ Łojotok skóry głowy
▪ Łupież suchy
▪ Podrażnienie i stany zapalne skóry
▪ Wrażliwa i sucha skóra głowy
▪ Łamliwe i kruche pozbawione blasku włosy

To znak że powinnaś wybrać się na konsultację trychologiczną, podczas której dobierzemy odpowiedni program rewitalizujący i dobierzemy kosmetyki do pielęgnacji domowej, wzmacniające efekt.

Wykonujemy zabiegi:

▪ Peeling Skóry głowy
▪ Zabiegi przeciw wypadaniu włosów
▪ Zabiegi stymulujący wzrost włosów
▪ Zabiegi przeciw łojotokowi skóry głowy
▪ Zabiegi przeciw łupieżowe
▪ Zabieg łagodzący na podrażnioną skórę głowy
▪ Zabiegi intensywnie regenerujące

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Jak długo efekt jest widoczny?

Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

▪ Powstrzymuje wypadanie włosów
▪ Skuteczny w walce z alopecją
▪ Przyspiesza odrost włosów
▪ Pogrubia i zagęszcza włosy
▪ Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
▪ Rewitalizuje mieszki włosowe
▪ Pielęgnuje skórę głowy
▪ Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.