Zabiegi na wypadające włosy

Dzięki oferowanym przez Ladies First zabiegom na wypadające włosy możesz całkowicie zapomnieć o tym problemie. Ponadto pozbędziesz się łupieżu oraz podrażnień skóry głowy, a Twoje włosy będą błyszczące i zdrowe. Proponujemy szereg zabiegów regeneracyjnych i wzmacniających włosy, dających spektakularne efekty. Wśród nich między innymi profesjonalny zabieg z wykorzystaniem preparatu dr. Cyj.

Zabiegi specjalne dr. Cyj

Oferowane przez nas zabiegi dr Cyj są całkowicie bezbolesne i nie wymagają znieczulenia. Pojedynczy zabieg trwa ok. 30 min. Pełna terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji przeprowadzanych w odstępach 2 tygodni. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg na wypadające włosy preparatem DR. CYJ Hair Filler polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy, w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Jeśli cierpisz na:

▪ okresowe lub przewlekłe wypadanie włosów
▪ łojotok skóry głowy
▪ łupież suchy
▪ podrażnienie i stany zapalne skóry
▪ masz wrażliwą i suchą skórę głowy,
▪ łamliwe i kruche pozbawione blasku włosy

Powyższe objawy są znakiem, że powinnaś wybrać się na konsultację trychologiczną, podczas której dobierzemy odpowiedni program rewitalizujący i dobierzemy kosmetyki do pielęgnacji domowej, wzmacniające efekt.

Wykonujemy następujące zabiegi:

▪ peeling Skóry głowy
▪ zabiegi przeciw wypadaniu włosów
▪ zabiegi stymulujący wzrost włosów
▪ zabiegi przeciw łojotokowi skóry głowy
▪ zabiegi przeciwłupieżowe
▪ zabieg łagodzący na podrażnioną skórę głowy
▪ zabiegi intensywnie regenerujące

Efekty naszych zabiegów na wypadające włosy:

▪ powstrzymanie wypadania włosów,skuteczne w walce z alopecją,
▪ przyspieszenie odrostu włosów,
▪ pogrubia i zagęszcza włosy,
▪ pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy,
▪ rewitalizuje mieszki włosowe,
▪ pielęgnuje skórę głowy,
▪ wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe, przyspieszając odrost włosów.

Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć. Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie oraz Łodzi na specjalistyczne zabiegi na wypadające włosy oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.