BODY SHAPE

Podczas ćwiczeń i panujących w kapsule podciśnieniem oraz podczerwieni dochodzi do usprawnienia przepływu krwi w organizmie i szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, talii, pośladków oraz ud.

body shape

ROWER HORYZONTALNY

To rewolucyjne połączenie roweru oraz kapsuły łączącej w sobie wszystkie funkcje Body Shape, dzięki czemu odciąża kręgosłup i stawy, pozwalając uzyskać lepszą wydolność podczas ćwiczeń.

rower HORYZONTALNY

ROLL SHAPE

Głównym celem jest uzyskanie szczupłej wymodelowanej sylwetki w bardzo krótkim czasie. Inspiracją dla stworzenia Roll Shape był rolki drewniane wykorzystywane w Dynastii Ming.

roll shape 2

VIBRA SHAPE

Urządzenie opiera się na stymulacji nerwowo mięśniowej przez drgania mechaniczne. Do treningu zastosowano drgania, które mają stymulacyjny wpływ na nasze tkanki, takie jak mięśnia, ścięgna więzadła, kości, skóra.

vibra shape

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.