Suplementy

30 days Green Cleanse:
30-dniowy potrójny program w celu wsparcia procesu oczyszczania organizmu.
Fat Out! Thermo Burn:
Najmocniejszy termogenik, który powoduje spalanie dodatkowych kalorii nawet wtedy, kiedy odpoczywasz. Przyspiesza spalanie tłuszczu przez podniesienie temperatury ciała - 24 godziny na dobę! Thermo Burn podnosi temperaturę Twojego ciała, przez co Ty nie czujesz żadnej różnicy, ale Twój organizm z każdą minutą spala dodatkowe kalorie, nawet kiedy siedzisz przed komputerem. Jest idealnym przyjacielem Twojej diety.
WPC My Whey Of Life:
Dla aktywnych kobiet, które chcą mieć wysportowane ciało, zyskać więcej energii i zapobiegać przedwczesnemu starzeniu. W ciągu zaledwie 30 minut po treningu My Whey Of Life zregeneruje Twoje ciało i uzupełni niedobór energii bez szkody dla Twojej figury czy niszczenia efektów odchudzania.
WPI Best Whey To Fit:
Pomagający schudnąć koktajl bez żadnych węglowodanów, ma tylko 87 kcal. Po treningu lub jako przekąska. Nie masz czasu na robienie potreningowych posiłków? Best Whey to Fit przygotujesz w kilka sekund i dostarczysz organizmowi właśnie tego, czego potrzebuje.
SlimGo Fat Burner:
Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie procesów trawiennych i wspiera walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej.
Celuend Perfect:
Suplement diety wspierający walkę z cellulitem.
I Slim with Drainer:
Poczuj się lekko! Drainer w naturalny sposób pomaga w usuwaniu nadmiarów płynów z organizmu. Dzięki temu zmniejsza obrzęk i optycznie wyszczupla talię. Wpływa na redukcję masy ciała oraz usuwa toksyny z organizmu.

Zadzwoń i zapisz się

Telefon: 698-811-000

E-mail: studio-warszawa@ladies-first.pl


Adres:

ul.Makolągwy 25, 02-811 Warszawa