SONOQUEEN

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze.

IMG 9575ok

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W SONOQUEEN?

SonoQueen jest to nowoczesne urządzenie wykorzystujące technologie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) czyli skupionej wiązki fal ultradźwiękowych. Technologia ultradźwięków była już znana w latach 70 XX wieku i stosuje się ją z powodzeniem do dzisiaj w różnych obszarach medycyny. USG wykorzystuje te same fale ultradźwiękowe co SonoQueen.

A więc jaka jest różnica?

W USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a potem wracając, „rysuje” obraz na ekranie. Natomiast w HIFU zastosowana jest precyzyjnie zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej energii na małym punktowym obszarze.

Generowanie odpowiedniej częstotliwości fali pozwala nam na dotarcie do 3 warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Tak głęboka penetracja tkanek pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu liftingu twarzy i nie tylko, jest to doskonały zabieg do pozbycia się wiotkiej skóry po ciąży czy gwałtownym spadku wagi w innych częściach ciała.

SonoQueen: Efekty

Lifting twarzy i ujędrnianie ciała

Uniesienie i ujędrnienie pośladków

Lifting wiotkiej skóry na brzuchu

Wygładzenie zmarszczek

Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry

Ujędrnienie skóry w okolicy ramion

Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu

Spowolnienie procesu starzenia skóry

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.