SONOQUEEN

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Zabieg ten daje spektakularne efekty, jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji. Proces przebudowy oraz liftingu odbywa się wewnątrz skóry, dzięki czemu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. Zabieg stosuje się, by osiągnąć efekt odświeżenia, odmłodzenia i uelastycznienia. Dzięki właściwościom SonoQueen można szybko i bezboleśnie pozbyć się zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, a także w najdelikatniejszych okolicach, czyli wokół oczu oraz ust.

HIFU Ideality 4D – technologia zastosowana w SonoQueen!

SonoQueen jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystującym technologię HIFU Ideality 4D (High Intensity Focused Ultrasound), czyli skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Technologia ultradźwięków była już znana w latach 70 XX wieku i stosuje się ją z powodzeniem do dzisiaj w różnych obszarach medycyny. Na przykład USG wykorzystuje te same fale ultradźwiękowe co urządzenie SonoQueen, umożliwiające bezinwazyjny, niechirurgiczny lifting twarzy i ciała.

A więc jaka jest różnica? W USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a następnie wracając, „rysuje” obraz na ekranie. Natomiast w HIFU ideality 4D zastosowana jest precyzyjnie zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej energii na małym punktowym obszarze. Nowoczesne technologie jak ta pozwalają w pełni korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej bez bólu, ryzyka powikłań oraz uciążliwej rekonwalescencji. Od razu po wykonaniu zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności oraz stosowanej dotychczas pielęgnacji skóry.

Działanie HIFU 4D

Generowanie przez HIFU 4D odpowiedniej częstotliwości fali, pozwala nam na dotarcie do 3 warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Tak głęboka penetracja tkanek pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu liftingu twarzy i nie tylko. SonoQueen to skuteczny sposób na odmładzanie i doskonały zabieg do pozbycia się wiotkiej skóry po ciąży czy gwałtownym spadku wagi w innych częściach ciała. Najlepsze rezultaty przynosi zazwyczaj seria 1-3 zabiegów, przeprowadzanych do 3 lub 4 miesiące.

SonoQueen: Efekty

Lifting twarzy i ujędrnianie ciała

Uniesienie i ujędrnienie pośladków

Lifting wiotkiej skóry na brzuchu

Wygładzenie zmarszczek

Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry

Ujędrnienie skóry w okolicy ramion

Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu

Spowolnienie procesu starzenia skóry

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.