Baner Sonoqueen

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze.

Lifting twarzy i ujędrnianie ciała

Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu

Ujędrnienie skóry w okolicy ramion

Lifting wiotkiej skóry na brzuchu

Uniesienie i ujędrnienie pośladków

Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan

Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry

Wygładzenie zmarszczek

Spowolnienie procesu starzenia skóry

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W SONOQUEEN?

SonoQueen jest to nowoczesne urządzenie wykorzystujące technologie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) czyli skupionej wiązki fal ultradźwiękowych. Technologia ultradźwięków była już znana w latach 70 XX wieku i stosuje się ją z powodzeniem do dzisiaj w różnych obszarach medycyny. USG wykorzystuje te same fale ultradźwiękowe co SonoQueen.

Sono device
Sono device

A więc jaka jest różnica?

W USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a potem wracając, „rysuje” obraz na ekranie. Natomiast w HIFU zastosowana jest precyzyjnie zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej energii na małym punktowym obszarze.

Generowanie odpowiedniej częstotliwości fali pozwala nam na dotarcie do 3 warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Tak głęboka penetracja tkanek pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu liftingu twarzy i nie tylko, jest to doskonały zabieg do pozbycia się wiotkiej skóry po ciąży czy gwałtownym spadku wagi w innych częściach ciała.