Większość z nas marzy o smukłej sylwetce. Niestety często okazuje się, że restrykcyjne diety i codzienne spacery to za mało, by osiągnąć cel. Dlatego coraz więcej osób interesuje się różnego rodzaju zabiegami wyszczuplającymi i urządzeniami, które nie tylko pomogą zrzucić nadmiarowe kilogramy, ale też przywrócą skórze jędrność i gładkość. Wszystko to gwarantuje Body Shape!

Body Shape – co to?

Body Shape to urządzenie łączące w sobie zalety tradycyjnego fitnessu i zabiegów wyszczuplających. Najprościej mówiąc, Body Shape przypomina dość masywną bieżnię. Kapsuła otaczająca bieżnię sięga do wysokości bioder i w trakcie treningu generuje podciśnienie oraz podczerwień. Jaki ma to cel? To proste: w czasie trwania wysiłku fizycznego dochodzi do szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, pośladków i ud. Skóra jest lepiej ukrwiona, a praca układu limfatycznego pobudzona. Wydajniej usuwa on nadmiar płynów i produktów przemiany materii z tkanek. Podczas spaceru czy biegania w Body Shape spala się nawet 4x więcej kalorii, niż robiąc to w tradycyjny sposób! Jak urządzenie wpływa na stan skóry? Ma ono wbudowany system fotoodmładzania, tzw. LED Therapy. Światło o długości fali 630 nm ma działanie terapeutyczne – skóra staje się lepiej ukrwiona, dotleniona i nawilżona. Wzrasta w niej liczba włókien kolagenowych, staje się więc bardziej elastyczna. Naświetlanie pomaga też w usuwaniu zrogowaceń i przebarwień. Przede wszystkim jednak spacery w Body Shape znacznie redukują cellulit!

Zalety korzystania z Body Shape

Body Shape pozwoli Ci osiągnąć szczupłą sylwetkę stosunkowo szybko. To urządzenie idealne dla osób, które nie mają czasu na spędzanie długich godzin na siłowni. Z Body Shape możesz spalić 5000 kalorii w zaledwie 30 minut. Urządzenie pozwala na dostosowanie tempa ćwiczeń do swoich możliwości, a do tego jest intuicyjne w obsłudze. Wysiłek fizyczny w Body Shape staje się prawdziwą przyjemnością. Efekty widoczne po kolejnych treningach motywują do działania – zmiany zaobserwujesz gołym okiem. Body Shape korzysta z najnowszych dostępnych na ryku technologii z zakresu wyszczuplania sylwetki. Do ćwiczeń istnieje zaledwie kilka przeciwwskazań, zabiegi są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.