Masz dość wypadających włosów? Zacznij realizować marzenia o posiadaniu gęstych kosmyków, korzystając ze skutecznych sposobów, które gwarantują długotrwałe efekty. Nie wierz w magiczną moc drogeryjnych odżywek, tylko zafunduj swoim włosom prawdziwy regeneracyjny zabieg. Zabiegi wykonywane w sprawdzonym salonie oprócz tego, że wzmocnią Twoje włosy, wyeliminują również inne problemy takie jak np. łupież czy też złagodzą podrażnienia skóry głowy. Chcesz wiedzieć, jakie zabiegi najlepiej się sprawdzają i dają pewne efekty? Poniżej znajdziesz wskazówki, z jakich terapii warto skorzystać, by cieszyć się gęstymi i zdrowymi włosami.

Jak pozbyć się problemu wypadających włosów?

Jeśli podczas czesania włosów, zauważyłaś, że zbyt dużo kosmyków ląduje na szczotce, nie czekaj i umów się na konsultacje trychologiczną. Podczas takiej wizyty specjalista oceni stan włosów oraz skóry głowy, co pozwoli mu dobrać odpowiedni program rewitalizujący. Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w naszym salonie Ladies First, będziesz miała możliwość m.in. skorzystania z odżywczych zabiegów na wypadające włosy z wykorzystaniem preparatu dr. Cyj. Taka terapia trwa około dwóch miesięcy i wiąże się z koniecznością wykonania czterech zbiegów, po 30 minut każdy. Sesje polegają na aplikacji niewielkiej ilości preparatu poprzez wkłucia igieł w skórę głowy.

Zabiegi dr. Cyj są w pełni bezinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. Pacjentki w żaden sposób nie muszą też się do nich przygotowywać. Jednym warunkiem jest odstawienie alkoholu przed i po aplikacji preparatu. Ich efektem jest za to powstrzymanie wypadania włosów  oraz przyspieszenie ich odrostu, dzięki rewitalizacji mieszków włosowych. Ponadto zabiegi pobudzają krążenie i poprawiają ukrwienie skóry głowy. Dla podtrzymania efektu warto je powtarzać co pół roku. Uzupełnieniem takiego programu rewitalizującego jest stosowanie w codziennej pielęgnacji kosmetyków zalecanych przez trychologa. Dopiero dzięki takiemu połączeniu można mówić o skutecznej walce z problemem wypadających włosów.