Czy istnieje sposób na to, aby trwale oraz bez żadnego wysiłku pozbyć się tkanki tłuszczowej z niemalże dowolnego miejsca na ciele? Tak, i pozwala na to innowacyjny laser Zerona. Czym cechuje się to urządzenie oraz jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć?

Ogólna charakterystyka lasera Zerona

Zerona to nieinwazyjne urządzenie, które oddziałuje na tkankę tłuszczową i pozwala pozbyć się jej bez żadnego wysiłku fizycznego. Urządzenie to w praktyce działa poprzez emulgowanie tkanki tłuszczowej za pośrednictwem zimnej wiązki. Zerona Laser staje się więc alternatywnym i bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się tłuszczu, bez skutków ubocznych, które nierzadko pojawiają się w przypadku inwazyjnych zabiegów, takich jak np. liposukcja i chirurgia.

Dodatkowym atutem wynikającym z zastosowania urządzenia jest to, że efekty są widoczne szybko, zaś na ciele nie pojawiają się nieestetyczne siniaki, które u wielu osób mogą goić się naprawdę długo.

Trwale pokonaj wroga

Dzięki temu, że podczas zabiegu oddziałuje się bezpośrednio na komórki tłuszczowe, zbędne centymetry oraz masę ciała traci się naprawdę trwale. To kolejny atut urządzenia jakim jest laser Zerona, który coraz częściej obecny jest w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabiegi przy użyciu takiego urządzenia dedykowane są dla kobiet i mężczyzn chcących łatwo i szybko zgubić zbędne kilogramy, poprzez pozbycie się tłuszczu. W większości są to pacjenci zdrowi, choć z otyłością brzuszną oraz tkanką tłuszczową zlokalizowaną na udach, której szczególnie trudno się pozbyć.

Po uprzedniej konsultacji zabieg może być wykonany również u tych osób, które np. ze względu na różnego rodzaju choroby przewlekłe nie mogą ćwiczyć, a przez to są bardziej podatne na gromadzenie się tkanki tłuszczowej.

Jak widać laser Zerona to innowacyjne urządzenie, pozwalające utratę zbędnych centymetrów i to bez żadnego wysiłku. Jeśli chcesz umówić się na zabieg przy jego użyciu, koniecznie zarezerwuj wizytę w naszym salonie i skorzystaj z tej innowacyjnej metody.