Odmładzanie

Szukasz sposobu na skuteczne odmładzanie skóry? Dzięki oferowanym przez nas zabiegom nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale też poczujesz się doskonale i zyskasz pewność siebie. Zafundujemy Ci głęboką odnowę, obejmującą nie tylko twarz, ale też całe ciało.
Proponujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających na twarz, które pozwolą na poprawę gęstości skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie, a także na poprawę owalu twarzy. Procedury te dają spektakularne efekty, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Dotyczy to również zabiegów na ciało, dodatkowo ułatwiających walkę z cellulitem oraz poprawiających przemianę materii.

Oferowane przez nas zabiegi odmładzające

Nasza oferta zawiera wiele procedur, które wykorzystują nowoczesne technologie do efektywnego odmładzania Twojej skóry. Proponujemy między innymi zabieg Activ Slim, który łączy w sobie właściwości sauny, elektrostymulacji oraz drenażu limfatycznego. Szczególnie polecamy innowacyjną kapsułę Beauty and Slim, która oprócz działania odmładzającego zapewnia też wyszczuplanie ciała. Gorąco zachęcamy również do skorzystania z naszych pozostałych zabiegów odmładzających oraz wzięcia udziału w oferowanych przez nas zajęciach fitness.

Roll Shape

Pogromca cellulitu, inspiracją dla stworzenia Roll Shape były drewniane rolki wykorzystywane do masażu w czasach dynastii Ming.

▪ Znaczące zmniejszenie cellulitu
▪ Poprawa krążenia krwi i limfy
▪ Mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
▪ Modelowanie sylwetki
▪ Zmniejszenie zatrzymania wody w organizmie
▪ Ujędrnienie skóry
▪ Poprawia przemianę materii
▪ Stymulacja pracy mięśni
▪ Detoksykacja

Body Shape

Podczas ćwiczeń i panujących w kapsule podciśnieniem oraz podczerwieni dochodzi do usprawnienia przepływu krwi w organizmie i szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, talii, pośladków oraz ud.

▪ Utrata do 12 kilogramów
▪ W ciągu 30 minut spalasz do 1 200 kalorii
▪ Zmniejszanie cellulitu
▪ Zmniejszanie obwodu w pasie oraz udach nawet o 20cm
▪ Wzrost przemiany materii
▪ Usprawnienie przepływu krwi i limfy w organizmie
▪ Uzyskanie efektu talii osy

SONO QUEEN

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

▪ Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
▪ Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
▪ Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
▪ Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
▪ Uniesienie i ujędrnienie pośladków
▪ Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
▪ Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry
▪ Wygładzenie zmarszczek
▪ Spowolnienie procesu starzenia skóry w ciele.

Activ Slim

1 wejście – 50PLN
5 wejściówek – 200PLN
10 wejściówek – 350PLN

Urządzenie Activ Slim łączy w sobie funkcję elektrostymulacji, sauny na podczerwień oraz drenażu limfatycznego.

▪ Drenaż limfatyczny
▪ Sauna
▪ Detoksykacja
▪ Masaż ciała
▪ Odchudzanie

Kapsuła Slim & Beauty

1 wejście – 50PLN
5 wejściówek – 200PLN
10 wejściówek – 350PLN

To odchudzanie XXI wieku, innowacyjne urządzenie emitujące wiązki podczerwieni zintegrowane z aromaterapią, koloroterapia, elektrostymulacja i fototerapią ( odbudowa naczynek kolagenowych). Przyczynia się do modelowania sylwetki i odmładzania jednocześnie gwarantując osiągniecie doskonałej formy. Wszystkie funkcje działają jednocześnie co daje spotęgowany efekt i utratę nawet do 5000 kalorii w 30 minut. Dodatkowe wzmocnienie efektów kapsuły specjalnie przygotowanymi maskami przyspieszającymi spalanie tłuszczu i pozbycie się cellulitu, powoduje że jest to obecnie najbardziej skuteczne urządzenie na rynku.

▪ Aromaterapia
▪ Chromoterapia
▪ Elektrostymulacja
▪ Podczerwień IR
▪ Fotoodmładzanie LED Kolagen
▪ Koloroterapia

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.