Odchudzanie – nowoczesne zabiegi

Szczupła sylwetka jest marzeniem wielu kobiet. Skuteczne oraz bezpieczne odchudzanie nie jest łatwe, w związku z czym warto skorzystać z pomocy specjalistów. Są nimi pracownicy Ladies First, którzy pomogą w doborze odpowiednich zabiegów powodujących wyszczuplenie różnych partii ciała. Proponujemy między innymi procedury pozwalające na pozbycie się tłuszczu z brzucha, ud, czy pośladków.

Bardzo ważne jest również odpowiednie odżywianie. By pomóc Ci w odchudzaniu kompleksowo, oferujemy także zbilansowane plany żywieniowe, przygotowane przez doświadczonego dietetyka. Połączenie tych elementów pozwoli Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Najważniejszym celem oferowanych przez nas zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej. Gromadzi się ona głównie w warstwie podskórnej, czyli niezbyt głęboko. Dzięki temu bardzo łatwo dotrzeć do tych komórek i je zniszczyć, oczywiści przy użyciu nowoczesnych technologii. Kilka z nich znajdziesz w ofercie salonów Ladies First. Proponowane przez nas zabiegi powodują, oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, zlikwidowanie cellulitu oraz rozstępów, a także detoksykację organizmu i poprawę krążenia krwi i limfy. Dzięki nim odchudzanie jest szybsze, zanieczyszczenia oraz komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu, a przemiana materii ulega zdecydowanej poprawie.

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów odchudzających są oferowane przez nas nowoczesne zabiegi, których celem jest odmładzanie skóry. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w którymś z naszych salonów!

Roll Shape

Pogromca cellulitu, inspiracją dla stworzenia Roll Shape były drewniane rolki wykorzystywane do masażu w czasach dynastii Ming.

▪ Znaczące zmniejszenie cellulitu
▪ Poprawa krążenia krwi i limfy
▪ Mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
▪ Modelowanie sylwetki
▪ Zmniejszenie zatrzymania wody w organizmie
▪ Ujędrnienie skóry
▪ Poprawia przemianę materii
▪ Stymulacja pracy mięśni
▪ Detoksykacja

Body Shape

Podczas ćwiczeń i panujących w kapsule podciśnieniem oraz podczerwieni dochodzi do usprawnienia przepływu krwi w organizmie i szybszego spalania tłuszczu w okolicach brzucha, talii, pośladków oraz ud.

▪ Utrata do 12 kilogramów
▪ W ciągu 30 minut spalasz do 1 200 kalorii
▪ Zmniejszanie cellulitu
▪ Zmniejszanie obwodu w pasie oraz udach nawet o 20cm
▪ Wzrost przemiany materii
▪ Usprawnienie przepływu krwi i limfy w organizmie
▪ Uzyskanie efektu talii osy

Activ Slim

Urządzenie Activ Slim łączy w sobie funkcję elektrostymulacji, sauny na podczerwień oraz drenażu limfatycznego.

▪ Drenaż limfatyczny
▪ Sauna
▪ Detoksykacja
▪ Masaż ciała
▪ Odchudzanie

Rower Horyzontalny

To rewolucyjne połączenie roweru oraz kapsuły łączącej w sobie wszystkie funkcje Body Shape, dzięki czemu odciąża kręgosłup i stawy, pozwalając uzyskać lepszą wydolność podczas ćwiczeń.

▪ Do 640 spalonych kalorii w ciągu jednego treningu
▪ Zmniejszenie tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków, i dolnej partii mięśni brzucha
▪ Poprawia i przyśpiesza metabolizm
▪ Oczyszcza organizm
▪ Wzmacnia mięśnie
▪ Pozbycie się zbędnych kilogramów
▪ Zmiana kształtu i figury oraz procesów metabolicznych w ciele.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.