Wypróbowałaś już wszystkie możliwe diety, a nadal nie widzisz zadowalających rezultatów? Biegasz, pływasz, uprawiasz sport, tymczasem waga ani drgnie? A może, ze względu na charakter swojej pracy i napięty program dnia, nie masz czasu na przygotowywanie niskokalorycznych posiłków? Nic straconego! Pamiętaj, że odchudzanie nie ogranicza się tylko do przyjmowania mniejszej ilości kalorii. Nawet najbardziej restrykcyjna dieta nic nie da, jeśli nie towarzyszą jej ćwiczenia fizyczne. A te przynoszą najlepsze rezultaty, jeśli wykonuje się je na specjalnych przyrządach. Sprawdź, jakich!

Moc body shape

Jednym z zabiegów, mających na celu wyszczuplenie sylwetki, z których można skorzystać w naszym gabinecie, jest Body Shape. Jest to specjalna kapsuła, w której panuje podciśnienie i w której emitowane są promienie podczerwieni. Dzięki temu, podczas wykonywania w niej ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi w organizmie i w efekcie dochodzi do szybszego spalania tłuszczu. Ten zabieg zwłaszcza polecamy paniom, chcącym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, talii, pośladków i ud.

Poczuj pozytywne wibracje

Zapraszamy Panie również do skorzystania z urządzenia Vibra Shape. Opiera ono swoje działanie na stymulacji nerwowo mięśniowej, wytwarzającej drgania mechaniczne. Stymuluje przede wszystkim tkanki, w tym:

  • mięśnie,
  • ścięgna,
  • więzadła,
  • kości,
  • skórę.

Rower niejedno ma imię!

Trenerzy fitness zgodnie twierdzą, że jednym ze sprawdzonych sposobów spalenia kalorii jest regularna i intensywna jazda na rowerze. Jeśli jednak nie daje ona rezultatów, warto przemyśleć zamianę tradycyjnego roweru na… rower horyzontalny! Jest to połączenie roweru i kapsuły Body Shape. Jazda rowerem w kapsule w podciśnieniu odciąża kręgosłup i stawy, co pozwala szybciej i mniejszym wysiłkiem osiągnąć pożądane efekty.

Jak działa roll shape?

W naszym gabinecie skorzystacie Panie także z urządzenia roll shape, czyli specjalistycznego przyrządu do masażu. Pozwala on uzyskać szczupłą i wymodelowaną sylwetkę w krótkim czasie, zwalczyć cellulit i poprawić elastyczność skóry.

Pamiętaj, dieta to nie wszystko! Wspomóż się ćwiczeniami fizycznymi na odpowiednich przyrządach, a szybciej osiągniesz wymarzone rezultaty.