Prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska

Dyrektor ds. Medycznych Ladies First

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista II stopnia w dziedzinie pediatrii oraz neonatologii. Od 1996 r. kierownik Kliniki Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Przez 13. lat pełniła funkcję Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Pediatrii. Autorka wielu prac naukowych opublikowanych w kraju i za granicą. Członek licznych stowarzyszeń medycznych m.in. członek Rady Naukowej przy Ministrze Zdrowia, Członek Komitetu Rozwoju Człowieka PAN, członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, członek zarządu „Zdrowe Pokolenia” — Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Żywienia, Redaktor naczelna wydawnictwa „Standardy Medyczne — Profilaktyka Zdrowotna”.

Dr Karina Felberg

Ekspert medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, stypendystka Uniwersytetu w Perugii (Włochy), certyfikowany specjalista medycyny estetycznej z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Prowadzi kursy i szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Pracuje na preparatach najwyższej jakości. Zmarszczki są efektem upływu czasu oraz skutkiem działania wielu czynników zależnych od naszego trybu życia. To wgłębienia powstałe w skórze z powodu zmian w jej „rusztowaniu” , utworzonym przez włókna kolagenowe i elastylowe. Pani Doktor jak nikt inny rozumie tę zależność, dzięki czemu stała się jedną z ekspertek w dziedzinie upiększania skóry.

Dr Piotr Sikorski

Lekarz medycyny estetycznej z 19  letnim stażem, pionier medycyny estetycznej w Finlandii.
Certyfikowany lekarz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej- jeden z nielicznych absolwentów tej uczelni na świecie.
Pionier nowatorskiej metody bezbolesnego modelowania ust kwasem hialuronowym.
Ekspert Instruktor in LA&HA Academy (Laser&Health Academy).
Ekspert naturalnej metamorfozy, specjalizujący się w bezbolesnym modelowaniu kształtu I owalu twarzy.
Jego pacjentami są dyplomaci, modelki, Miss Filandii i Ty ….

Lekarz Mieczysław Miodek

Studia medyczne ukończył w 1992 roku na Wydziale Lekarskim (Akademia Medyczna w Łodzi).

Obecnie pracuje w Łodzi na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. Janusza Korczaka oraz w Centrum Medycznym Szpitala Świętej Rodziny.

Od ponad 20 lat rozwija się zawodowo jako chirurg dziecięcy, a dodatkowo od 17 lat jako lekarz medycyny estetycznej praktykując obie dziedziny medycyny oraz nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych sympozjach, zjazdach i szkoleniach.

Uzyskał liczne certyfikaty poświadczające uprawnienia oraz kwalifikacje i wiedzę z zakresu najnowszych trendów w medycynie.

Katarzyna Czarnota

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie kosmetologii i dietetyki. Mistrzyni technologii liftingu i zabiegów anti-aging Pacjenci uwielbiają ją za dokładność, precyzyjność i perfekcję wykonywanych zabiegów. Słynie z pięknego uśmiechu, pełnego zaangażowania w pracy. Prowadzi szkolenia na terenie całej Polski z kosmetologii, kosmetyki, pielęgnacji skóry, dermatologii i biochemii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na prestiżowych szkoleniach i kursach.