Zgrabna sylwetka bez grama tłuszczu to marzenie wielu kobiet. Pozbycie się tkanki tłuszczowej mimo szczupłej figury bywa trudnym zadaniem. Na szczęście w osiągnięciu upragnionej sylwetki pomocny jest masaż próżniowy z RF. Za jego pomocą można pozbyć się uporczywego cellulitu i przywrócić skórze jędrność.

Czym jest masaż próżniowy?

Masaż próżniowy to nowoczesna metoda niechirurgicznego modelowania ciała. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny i można wykonywać go na całe ciało lub na poszczególne partie. Do przeprowadzenia masażu wykorzystuje się urządzenie, które wytwarza podciśnienie, a ono wpływa na powstanie próżni. Urządzenie do masażu próżniowego posiada końcówki w kształcie kielicha oraz rolki. Natomiast głowica wyposażona jest fale radiowe, które również mają ogromny wpływ na kształtowanie sylwetki i odchudzanie.

Jak przebiega masaż próżniowy?

Oprócz sprzętu do masażu wykorzystuje się kostium, w który ubiera się masowana osoba. Ma on za zadanie ułatwić przesuwanie głowicy po ciele. Głowica kulkowa podłączona jest do urządzenia wytwarzającego próżnię i zasysa fałd skóry, a następnie go puszcza. Masaż zaczyna się od stóp i kieruje w stronę serca. Jeden zabieg masażu próżniowego z RF trwa około 40 minut. Aby uzyskać zadowalające w wyglądzie różnice, zaleca się serię kilku zabiegów oraz spożycie dużej ilości wody, która pomoże wydalić z organizmu toksyny. W naszych gabinetach zabieg wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów w atmosferze relaksu i odprężenia.

Efekty po zabiegu

Wykorzystując masaż próżniowy z RF, przede wszystkim zredukujemy widoczny cellulit, miejscowe otłuszczenia oraz rozstępy. Ponadto masaż ujędrnia skórę, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, a dodatkowo przyczynia się do likwidacji zmarszczek oraz bruzd i zwiększa ukrwienie skóry. Masaż próżniowy to doskonała metoda na poprawę wyglądu skóry i redukcji tkanki tłuszczowej bez bólu i zabiegów chirurgicznych. Jako że nie wywołuje praktycznie żadnych powikłań, jest zalecany bez względu na wiek oraz płeć.