medycyna estetyczna

Studio modelowania sylwetki – zabiegi medycyny estetycznej

W studiu modelowania sylwetki LADIES FIRST organizujemy zajęcia sportowe dla kobiet, a ponadto wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów wyszczuplających. Oferujemy zabiegi na likwidację cellulitu i rozstępów przeprowadzane w nowoczesnej kapsule Activ Spa Infrared, które wspomogają proces skutecznego odchudzania. Jako metodę walki z cellulitem proponujemy też karboksyterapię.

Zajmujemy się utrzymaniem i poprawą wyglądu skóry, dzięki którym zapobiegniesz procesom starzenia się skóry. Wykonujemy zabiegi niwelowanie zmarszczek oraz modelowania ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopyłkowego. Przeprowadzone zabiegi nie zmienią Twoich rysów twarzy, naprawią jedynie to, co zmienił czas. Zapraszamy ponadto na ożywcze i regenerujące zabiegi mezoterapii!

Nasi Lekarze

Dr. Karina Felberg

Dr. Karina Felberg

Ekspert medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, stypendystka Uniwersytetu w Perugii (Włochy), certyfikowany specjalista medycyny estetycznej z ponad ośmo letnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Prowadzi kursy i szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Pracuje na preparatach najwyższej jakości.

Zmarszczki są efektem upływu czasu oraz skutkiem działania wielu czynników zależnych od naszego trybu życia. To wgłębienia powstałe w skórze z powodu zmian w jej "rusztowaniu" , utworzonym przez włókna kolagenowe i elastylowe. Pani Doktor jak nikt inny rozumie tę zależność, dzięki czemu stała się jedną z ekspertek w dziedzinie upiększania skóry.

Prof. dr. hab. n. med. Anna Dobrzańska

Prof. dr. hab. n. med. Anna Dobrzańska

Dyrektor ds. Medycznych Ladies First

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista II stopnia w dziedzinie pediatrii oraz neonatologii. Od 1996 r. kierownik Kliniki Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Przez 13. lat pełniła funkcję Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Pediatrii.

Autorka wielu prac naukowych opublikowanych w kraju i za granicą. Członek licznych stowarzyszeń medycznych m.in. Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

Zadzwoń i zapisz się

Telefon: 698-811-000

E-mail: studio-warszawa@ladies-first.pl


Adres:

ul.Makolągwy 25, 02-811 Warszawa