Masaże na twarz i ciało

Masaże są stosowane od kilku tysięcy lat, jako doskonała metoda na zrelaksowanie się i poprawę nastroju, a także leczenie organizmu. Nie tylko usuwają zmęczenie, ale również pomagają w utrzymaniu zdrowia i urody. W naszym salonie znajdziesz wiele rodzajów masażu, które poprawią ukrwienie skóry oraz tkankową przemianę materii, a także zmniejszą nadmierne napięcie mięśni spowodowane szybkim tempem życia oraz stresem. Ponadto regularne masaże powodują znaczne zmniejszenie cellulitu, stymulują mikrokrążenie w tkankach oraz usuwają toksyny z organizmu, co ma szczególne znaczenie podczas odchudzania. Skóra po masażach jest napięta, błyszcząca.

Masaż klasyczny, relaksacyjny i leczniczy

Oferujemy wiele rodzajów masaży, które spełniają różnorodne potrzeby. Jeśli chcesz się odprężyć po ciężkim dniu, polecamy masaż klasyczny. Osobom, które na co dzień borykają się z dużym stresem i potrzebują wyjątkowego relaksu rekomendujemy niwelujący napięcie masaż relaksacyjny. W salonach Ladies First możesz się również poddać masażom leczniczym, które pozwolą na walkę z różnymi schorzeniami. Natomiast miłośnikom wysiłku fizycznego polecamy masaż sportowy.

Bańka chińska i inne niezwykłe metody masażu

Oprócz klasycznych masaży proponujemy kilka zabiegów wykorzystujących bardzo popularne, a jednocześnie nieco egzotyczne metody. Wśród nich między innymi masaż bańką chińską, który pozwoli zredukować cellulit. Proponujemy też masaż kamieniami wulkanicznymi, odchudzający, a także masaż relaksacyjny na cztery ręce. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów również świeżo upieczone mamy, gdyż oferujemy masaż będący doskonałym dopełnieniem zabiegów na ciało po ciąży oraz nieocenioną pomocą w pozbywaniu się niechcianych kilogramów.

Presoterapia – drenaż limfatyczny

W naszej ofercie znajdziesz również masaż uciskowy, zwany presoterapią lub drenażem limfatycznym. Jest to nowoczesna metoda stosowana w leczeniu układu limfatycznego oraz krążenia, wykorzystywana też w medycynie estetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Efektem przeprowadzenia zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, zlikwidowanie obrzęków oraz cellulitu, a także drenaż nadmiaru wody w organizmie. Presoterapia nie jest metodą dla wszystkich, gdyż przeciwwskazaniem są między innymi choroby serca oraz schorzenia hematologiczne, rozrusznik serca, epilepsja, choroby nowotworowe oraz niewydolność nerek.

Zachęcamy do umówienia się na masaż w salonie Ladies First! Efekty z pewnością Cię zachwycą! Czeka Cię nie tylko odprężenie i poprawa nastroju, ale również szereg rezultatów związanych ze zdrowiem oraz wyglądem. Zapraszamy!

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.