Masaż próżniowy z RF

W ofercie salonów Ladies First znajdziesz masaż próżniowy z RF, który powstał z połączenia dwóch skutecznych i dobrze znanych metod – masażu bańką chińską i technologii rozbijania cellulitu przy pomocy fal radiowych. Do wykonania takiego masażu wykorzystuje się specjalną głowicę kulkową, która na początku zasysa fałd skóry, a następnie go puszcza. Taki masaż powoduje nie tylko rozbicie tkanki tłuszczowej, ale również wydalenie zbędnych złogów tłuszczu, a co za tym idzie oczyszczenie organizmu.

Dysponujemy głowicami do ciała i do twarzy, które wyposażone są w bipolarne fale radiowe wspomagające efekt wyszczuplający masażu oraz powodujące napięcie i poprawę jędrności skóry. Masaż próżniowy z RF polecany jest szczególnie osobom o wiotkiej zwisającej skórze: na brzuchu, na kolanach, tzw.motylkach, wewnętrznej stronie ud i na twarzy. Zaleca się przeprowadzenie serii od 5 do 8 zabiegów, które będą wykonywane raz lub dwa razy w tygodniu. Powinno się też poddać zabiegowi przypominającemu raz na 3 miesiące.

Zalety masażu próżniowego z RF

Niewątpliwą zaletą masażu próżniowego jest jego uniwersalność. Może być wykonywany przy każdym rodzaju skóry oraz o każdej porze roku. Jak już wspominaliśmy likwiduje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zaleca się jednak wykonanie tego zabiegu nie tylko ze względów estetycznych. Korzystnie wpływa on również na zdrowie, gdyż udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy z RF jest bezpieczny i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Nie wymaga też specjalnych przygotowań, wystarczy przed i po zabiegu wypić ok. 0,5 litra wody. Pomoże to organizmowi w usuwaniu toksyn oraz będzie stymulować naturalny drenaż limfatyczny.

Zapraszamy do salonów Ladies First w Warszawie. Oferujemy szereg zabiegów wyszczuplających oraz inne rodzaje masaży. Pomożemy Ci nie tylko poprawić swój wygląd, ale również się zrelaksować i odpocząć.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.