Liposukcja kawitacyjna

Często zdarza się, że pomimo ćwiczeń i diety pozbycie się nadmiaru tłuszczu z niektórych partii ciała jest szczególnie trudne. W takich przypadkach z pomocą może przyjść między innymi liposukcja kawitacyjna. Jest to bezbolesny zabieg wykonywany przy pomocy ultradźwięków, który powoduje rozbijanie tkanki tłuszczowej w miejscach, takich jak brzuch, uda, czy ramiona. Jest to doskonała alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Pozwala również pozbyć się cellulitu, dając mierzalne efekty już po pierwszym zabiegu. Metoda ta polecana jest też kobietom, które chciałyby uporać się z kilogramami pozostałymi po ciąży.

Efekty liposukcji kawitacyjnej

Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Wykonujemy ją przy pomocy jedynej w Polsce poczwórnej głowicy, która jest gwarancją natychmiastowych efektów. Poddając się liposukcji ultradźwiękowej możesz skutecznie pozbyć się rozstępów, cellulitu, nadwagi, wiotczenia skóry czy blizn zanikowych. Zabieg zapewnia też odżywienie skóry, stymuluje przemianę materii oraz pobudza krążenie. Powinien być wykonywany w seriach 6-10 zabiegów. Liposukcja kawitacyjna, w przeciwieństwie do klasycznej, nie jest zabiegiem chirurgicznym. Dlatego też nie wymaga wykonywania nacięć na skórze i w związku z tym okres gojenia skóry jest o wiele krótszy.

Rekomendujemy połączenie z endermologią lub drenażem limfatycznym, co pozwoli na szybsze osiągnięcie efektów.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.