Poprawa jędrności skóry – Zabiegi

W salonach Ladies First znajdziesz zabiegi mające na celu poprawę jędrności skóry. Pomagają one zachować młody wygląd i sprawiają, że pojawiające się oznaki starzenia stają się mniej widoczne. Proponowane przez nas prodcedury powinny być uzupełnione codzienną pielęgnacją, odpowiednio dobraną do rodzaju i potrzeb skóry. Oferujemy między innymi gwarantujący detoksykację organizmu i poprawę krążenia Roll Shape. Niezwykle skutecznym zabiegiem ujędrniającym jest też SonoQueen, który oprócz poprawy jędrności skóry gwarantuje redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulacja skóry

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów poprawiających jędrność jest elektrostymulacja skóry. Metoda ta powoduje pobudzenie nerwów oraz mięśni. Jest wykorzystywana zarówno w terapiach leczniczych, jak i w kosmetyce i kosmetologii do modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Zabieg jest bezpieczny, jednakże posiada kilka przeciwwskazań, z którymi warto się zapoznać zanim udasz się do salonu. Nie powinny się jej poddawać między innymi osoby cierpiące na choroby serca, epilepsję oraz stany zapalne skóry. Elektrostymulacja skóry jest rekomendowana osobom chcącym zredukować tkankę tłuszczową oraz obwisłą skórę na brzuchu, udach itp.

Jeśli marzy Ci się skuteczna poprawa jędrności skóry – skorzystaj z usług salonów Ladies First! Zadzwoń i umów się na wizytę!

Roll Shape

Pogromca cellulitu, inspiracją dla stworzenia Roll Shape były drewniane rolki wykorzystywane do masażu w czasach dynastii Ming.

▪ Znaczące zmniejszenie cellulitu
▪ Poprawa krążenia krwi i limfy
▪ Mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
▪ Modelowanie sylwetki
▪ Zmniejszenie zatrzymania wody w organizmie
▪ Ujędrnienie skóry
▪ Poprawia przemianę materii
▪ Stymulacja pracy mięśni
▪ Detoksykacja

Elektrosymulacja

Elektrosymulacja pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, szybką rozbudowę tkanki mięśniowej a przede wszystkim redukuje obwisłą skórę brzucha, ud etc.

▪ Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
▪ Zmniejszenie cellulitu
▪ Rozbudowa tkanki mięśniowej przy niewielkich nakładach energii
▪ Zmniejszenie obwodu ud i talii

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.