Okres ciąży to czas, kiedy w organizmie kobiety zachodzi szereg ważnych zmian i procesów. Ich wpływ na nasze ciało sprawia, że potrzebujemy regeneracji i specjalnego wsparcia. Podstawowymi czynnikami są zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Warto jednak skorzystać także z innowacyjnych zabiegów, które wzmocnią nasze ciało i ujędrnią skórę, a do tego zrelaksują i dadzą poczucie komfortu.  

Roll Shape i Body Shape

Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zmagają się kobiety po ciąży, jest uciążliwy cellulit. Dzięki metodzie Roll Shape zapomnisz o nim raz na zawsze. Ten innowacyjny sposób bazuje na wiedzy zaczerpniętej ze starożytnych Chin, dzięki czemu działa wielopłaszczyznowo. Już po kilku zabiegach zauważysz znaczące zmniejszenie cellitu oraz wyraźnie bardziej wymodelowaną sylwetkę. W Twoim ciele zajdą też inne pozytywne zmiany, takie jak poprawa krążenia krwi i limfy oraz przyśpieszenie przemiany materii, co ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i wygląd. Aby zadbać o swoje ciało po ciąży, warto skorzystać także z Body Shape. Dzięki tej metodzie usprawnisz przepływ krwi w organizmie i przyśpieszysz spalanie tłuszczu w miejscach newralgicznych, takich jak uda i brzuch. Regularne zabiegi pomagają zmniejszyć obwody i spalić kalorie, dzięki czemu zyskasz wymarzony efekt. 

Rower Horyzontalny i Activ Slim- sposoby na wymarzone ciało

Kolejny sposób na piękne ciało to rower horyzontalny. Czym jest? To innowacyjna kombinacja łącząca w sobie rower i kapsułę działającą, jak opisany wcześniej Body Shape. Dzięki temu połączeniu możesz maksymalnie zwiększyć efekt ćwiczeń i spalić mnóstwo kalorii. Już po kilku wizytach tkanka tłuszczowa zmniejszy się, a organizm oczyści z nadmiaru toksyn. Twoja figura wysmukli się, a skóra stanie się jędrna i gładka. Z kolei Activ Slim to połączenie sauny, podczerwieni, elektrostymulacji i drenażu limfatycznego. Ta doskonała kombinacja także uwalnia nasze ciało od toksyn, przez co pozwala przyspieszyć proces odchudzania i pomaga osiągnąć wymarzony efekt. Activ Slim polecany jest kobietom, które zmagają się z niekorzystnych wyglądem skóry i chcą zmniejszyć obwód w pasie lub udach.