Intensywny bieg bez przerwy przez godzinę, półtoragodzinna szybka jazda na rowerze, dwu i półgodzinna jazda na nartach czy dwugodzinny trening obwodowy połączony z aerobikiem pozwalają spalić zaledwie… 1000 kalorii! Wydawałoby się więc, że utrata 1400 w 60 minut jest niemożliwa, tymczasem jest to realne z urządzeniem Body Shape. Sprawdź, jak ono działa. 

1400 kalorii w jedną godzinę bez wielkiego wysiłku, czyli Body Shape!

Dostępne w naszym gabinecie urządzenie Body Shape pozwala osiągnąć smukłą, zgrabną sylwetkę w bardzo krótkim czasie. Pozwala także pozbyć się cellulitu, zmniejsza obwód ciała, powoduje wzrost przemiany materii i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. A wszystko to, dzięki zastosowanymi w nim podciśnieniu oraz podczerwieni. Użytkownik, wykonując ćwiczenia, takie jak na przykład chód, w kapsule Body Shape, znajduje się jednocześnie pod wpływem działania tych dwóch czynników. Podciśnienie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia krążenie krwi przede wszystkim w:

  • udach,
  • pośladkach,
  • talii,
  • brzuchu.

Warto przy tym zdać sobie sprawę, że standardowo na bieżni w siłowni gubimy w czasie pół godziny 320 kalorii. Z Body Shape to aż cztery razy więcej! Z kolei promienie podczerwieni powodują wzrost temperatury ciała i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Tkanki zostają w efekcie lepiej ukrwione oraz dotlenione. Następuje proces pozbywania się toksyn z organizmu, nie tylko przyspieszający odchudzanie, lecz także pozytywnie wpływający na stan całego ciała.

Body shape wpływa także pozytywnie na kondycję… skóry!

Body shape pozytywnie przyczynia się do poprawy stanu zdrowia i ogólnej witalności, a także lepszej kondycji skóry nie tylko dzięki zastosowaniu promieniowania podczerwonego, lecz również dzięki wbudowanemu w nie systemowi fotoodmładzania, czyli LED Therapy. Naświetlanie odbywa się równomiernie, światłem o terapeutycznej długości fali 630 nm. Na skutek terapii zwiększa się elastyczność skóry, ustępują plamy i przebarwienia, a także nieestetyczne rogowacenia. Skóra jest nawilżona, dotleniona i lepiej ukrwiona. Wyraźnie wrasta liczba włókien kolagenowych i elastycznych.

Okazuje się zatem, że spalenie 1400 kalorii w godzinę jest możliwe, dzięki nowoczesnemu urządzeniu Body Shape.