Walka z niechcianym tłuszczem i pomarańczową skórką to czasem długotrwały proces. Bez pomocy nowoczesnych urządzeń kosmetycznych ciężko jest w krótkim okresie osiągnąć satysfakcjonujące nas rezultaty, zwłaszcza że często nie mamy czasu na bieganiny na siłownię za ćwiczeniami. W momencie, gdy zależy nam na trwałych efektach, wymodelowaniu sylwetki, warto połączyć dietę, picie odpowiedniej ilości wody z zabiegami modelującymi na ciało.

Dlaczego Iceberg Modality pomaga zwalczać cellulit i modelować ciało?

Sekret tkwi w sposobie rozprawiania się z tkanką tłuszczową. Działanie tego nowoczesnego urządzenia modelującego pozwala na jej redukcję i poprawę jędrności skóry. Jest to specjalistyczne urządzenie, które pozwala w zależności od problemu skóry wykonać takie zabiegi jak:

  • kriolipoliza,

  • liposukcja kawitacyjna,

  • endermologia (masaż próżniowy) RF.

Każdy z nich daje zbliżone efekty, jednak różnią się one wskazaniem do jego przeprowadzenia.

Kriolipoliza – pogromca tkanki tłuszczowej

Niska temperatura pobudza rozpad tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica przykładana jest do miejsc dotkniętych nadmiernym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, w zależności od kondycji skóry, potrzeb pacjenta dobiera się siłę zasysania i poziom temperatury ustawiając ja w zakresie od 5 do – 10 stopni Celsjusza. Jak każdy rodzaj zabiegu kosmetycznego, również i ten najlepiej wykonywać w serii z przerwą około 3 tygodniową. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa zaledwie 50 minut.

Warto wykonać łącznie od czterech do sześciu zabiegów. Możemy się wówczas spodziewać znaczącego zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Warto zaznaczyć, że zabieg jest bezbolesny i trwa 50 minut, a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu zachęcają do skorzystania z indywidualnie dobranej ilości powtórzeń zabiegu, celem utrwalenia rezultatów.

Liposukcja bez skalpela możliwa dzięki Icberg Modality

Liposukcja kawitacyjna pozwala rozpuścić zbędną tkankę tłuszczową przy wykorzystaniu ultradźwięków. Regulacja siły natężenia fali pozwala na dobranie mocy zabiegu ściśle pod potrzeby skóry pacjenta, co ma duże znaczenie na efekt po zabiegowy.

W przypadku tego zabiegu najlepsze efekty można zaobserwować przy redukcji obwodu ud, walki z boczkami, czy też redukcji zmian cellulitowych. Chcąc uzyskać trwałe efekty, zabieg ten powinien być wykonywany 2 razy w tygodniu w serii ok. 8-10 zabiegów.

Efekt próżni wzmocniony falami radiowymi

Masaż próżniowy to typowo modelujący zabieg, który potrafi poradzić sobie z każdym rodzajem tkanki tłuszczowej, zwłaszcza tej „opornej” na ćwiczenia. Zaletą zabiegu z falami jest spłycenie rozstępów i poprawę jędrności skóry już po pierwszym zabiegu.

W przypadku Iceberg Modality przełom polega na łączeniu wspomnianych trzech zabiegów w jednym urządzeniu, dając spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki. Zaczyna się zabiegu zamrożenia tkanki tłuszczowej, po 2 dniach dorzuca się liposukcję kawitacyjną w połączeniu z endermologią.