Endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu możliwe jest pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Zabieg daje spektakularne efekty w walce z odpornymi na diety i ćwiczenia komórkami tłuszczowymi. Możesz się dzięki niej odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem i wiązkami lasera uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Urządzenie do endermologii posiada dodatkowo funkcję RF, dzięki czemu działa na rozstępy i poprawia jędrność skóry oraz jej jakość. Zabieg ten pomaga również w walce z wiotką skórą oraz obrzękami.

Jak działa masaż endermologiczny?

Masaż endermologiczny jest tak skuteczny, gdyż uaktywnia naturalny proces lipolizy, której wynikiem jest rozkład komórek tłuszczowych i ich przyspieszony metabolizm. Powoduje również przyspieszenie syntezy kolagenu oraz eliminuje toksyny, stymuluje krążenie krwi i ogranicza retencję wody w organizmie. Jego efekty zauważalne są już po pierwszej sesji, ale dla trwałych rezultatów zaleca się serię 10-12 zabiegów dwa razy w tygodniu.

Endermologia ma działanie:

  • odchudzające,
  • odmładzające,
  • oczyszczające,
  • terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Świetne efekty daje w połączeniu z Criolipolizą i liposukcją ultradźwiękową. Zabiegi te powodują rozpad cząsteczek tłuszczu, a endermologia w skuteczny sposób usuwa złogi tłuszczu. Zapraszamy do gabinetów Ladies First na masaż endermologiczny z funkcją RF!

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.