ENDERMOLOGIA

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem i wiązkami lasera ,uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.Dodatkowo funkcja RF, działa na rozstępy i poprawia jakość skóry.

Świetne efekty daje połączony z Criolipoliza i liposukcją kawitacyjną. Criolipolizy i liposukcja powodują rozpad cząsteczek tłuszczu, a masaż endermologiczny w skuteczny sposób usuwa złogi tłuszczu.

Działanie:
– odchudzające,
– odmładzające,
– oczyszczające,
– terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu. Świetne efekty

endermologia

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.