Criolipoliza

Criolipoliza to skuteczny, bezpieczny zabieg, bazujący na naturalnych procesach fizjologicznych, który daje rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną. Metoda ta polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania lipolizy, czyli ich rozpadu. Zabieg trwa zazwyczaj ponad 50 minut, a tkanki schładzane są do temperatury od 5 do -10 stopni Celsjusza. Na skutek mrożenia lipidy zawarte w komórkach tłuszczowych są uwalniane i usuwane z organizmu w drodze standardowych procesów metabolicznych. Ich transportem zajmuje się układ limfatyczny. Zabieg kriolipolizy jest selektywny – w jego trakcie uszkodzeniu ulegają jedynie komórki tłuszczowe. Jest też w pełni bezpieczny, gdyż w żaden sposób nie obciąża wątroby.

Efekty criolipolizy

Rezultatem przeprowadzenia criolipolizy jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. Po wykonaniu serii zabiegów oraz przy zachowaniu zdrowego stylu życia można uzyskać trwałe efekty, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji. Efekt końcowy nie jest natychmiastowy. Czas potrzebny na usunięcie uszkodzonych komórek jest indywidualny, może to trwać nawet do 12 tygodni. Z reguły jednak po 6-8 tygodniach od zabiegu wszystkie zniszczone komórki tłuszczowe zostają zlikwidowane. Kriolipoliza powoduje redukcję tkanki tłuszczowej o 25-40%! Przeciwwskazaniem do zabiegu jest cukrzyca, padaczka, zaburzenia pracy wątroby lub nerek, krioglobulinemia, czy choroba Raynaud. Nie można mu się poddawać również w czasie ciąży oraz karmienia piersią, a także gdy występują miejscowe stany zapalne i otwarte rany.

Criolipolizę można połączyć z innymi zabiegami odchudzającymi dostępnymi w naszej ofercie! Zapraszamy! Możesz umówić się na wizytę telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem załączonego poniżej formularza.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.