CRIOLIPOLIZA

Criolipoliza to skuteczny, bezpieczny zabieg, bazujący na naturalnych procesach fizjologicznych, który daje rezultaty co porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałego (ponad 50 minut) schłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury od 5 do -10 stopni Celsjusza. Następstwem tego procesu jest zainicjowanie lipolizy, czyli procesu rozpadu tłuszczu ,w wyniku którego uszkodzone komórki są usuwane z organizmu w drodze standardowych procesów metabolicznych. Zabieg kriolipolizy jest selektywny – uszkodzeniu ulegają jedynie w komórki tłuszczowe i w pełni bezpieczny – w żaden sposób nie obciąża wątroby. Indywidualny czas potrzebny na usunięcie uszkodzonych komórek jest indywidualny i może trwać nawet do 12 tygodni. Z reguły jednak kończy się on po 6-8 tygodniach od zabiegu.

Zadaj pytanie lub zarezerwuj termin zabiegu

Jak zerezerwować wizytę mailowo?

Wyślij do nas wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy i zaznacz, która placówka Ladies First Cię interesuje. Nasz konsultant oddzwoni i przedstawi Ci propozycje terminów wizyt w wybranym salonie.

Jak umówić wizytę telefonicznie?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 698-811-000. Nasz konsultant przedstawi dostępne terminy na wybrany zabieg we wszystkich placówkach Ladies First oraz zarezerwuje dany termin online.